Fundacja Korale Fundacja Wspierania Rodzin KORALE praca z rodzinami

Fundacja Wspierania Rodzin

OVERVIEW

This web site fundacjakorale.org currently has an average traffic ranking of zero (the lower the more users). We have evaluated three pages inside the site fundacjakorale.org and found three websites linking to fundacjakorale.org. There are one contacts and addresses for fundacjakorale.org to help you reach them. There are one social web sites enjoyed by fundacjakorale.org. This web site fundacjakorale.org has been on the internet for seven hundred and forty-eight weeks, four days, twenty-three hours, and thirty-seven minutes.
Locations
Online Since
Mar 2010

FUNDACJAKORALE.ORG RANKINGS

This web site fundacjakorale.org has seen a variation levels of traffic for the whole of the year.
Traffic for fundacjakorale.org

Traffic ranking (by month) for fundacjakorale.org

Traffic ranking by day of the week for fundacjakorale.org

FUNDACJAKORALE.ORG HISTORY

This web site fundacjakorale.org was created on March 04, 2010. As of today, it is seven hundred and forty-eight weeks, four days, twenty-three hours, and thirty-seven minutes old.
REGISTERED
March

PERIOD OF EXISTANCE

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES FUNDACJAKORALE.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjakorale.org Mobile Screenshot of fundacjakorale.org Tablet Screenshot of fundacjakorale.org

Fundacja Wspierania Rodzin Korale

Agnieszka Charzynska

Pulawska 255 lok.127

Warszawa, mazowieckie, 02-740

FUNDACJAKORALE.ORG HOST

Our web crawlers detected that a single page on fundacjakorale.org took one thousand one hundred and ninety milliseconds to come up. Our web crawlers could not discover a SSL certificate, so therefore I consider this site not secure.
85.128.165.193

NAME SERVERS

ns1.netart.pl
ns2.netart.pl
ns3.netart.pl

I found that this website is using the Apache/2 server.

Fundacja Korale Fundacja Wspierania Rodzin KORALE praca z rodzinami

Fundacja Wspierania Rodzin

CONTENT

This web site fundacjakorale.org has the following on the web page, "Czwartek, 21 kwietnia 2016." Our analyzers saw that the website also said " Konferencja Wsparcie rodziny dla dobra dziecka." The Website also said " Środa, 23 grudnia 2015. Rekrutacja do programu Odzyskać dziecko. Sobota, 5 grudnia 2015. Poniedziałek, 14 września 2015. Wspólnie wychowujemy kolejne spotkania. Wtorek, 24 marca 2015. Podziękowania za okazane wsparcie i przekazane dary. Piątek, 13 marca 2015. Ruszamy z kolejną edycją programu Odzyskać dziecko. Czwartek, 12 marca 2015. Czwartek, 5 marca 2015." The website's header had Fundacja as the most important optimized keyword. It is followed by Fundacja Korale, Warszawa, and dzieci which isn't as highly ranked as Fundacja. The next words fundacjakorale.org used was rodzice. wspieranie rodziny was included but might not be viewed by search engines.

SIMILAR WEBSITES

Fundacja Kossakowskiego - Strona główna

Mali Artyści - Lekcje Szpitalne. Fundacja Imienia Jana Eustachego Kossakowskiego.

Fundacja KOT Koty Otoczone Troską

Zaproś koty na obiad! Zamów i roznieś ulotki. Pomóż kotom tu i teraz. Co jedzą fundacyjne koty i skąd bierzecie na to środki? Kto płaci za ich leczenie? .

Fundacja Kreacja Magia Rąk

RĘKODZIEŁO DAWNE I WSPÓŁCZESNE TO MAGIA DZIĘKI KTÓREJ KREUJEMY DZIEŁA WSPÓLNYMI RĘKAMI. Choinka Urząd Miasta Biała Podlaska. Dwumetrowa choinka z papierowej wikliny. II edycja Targów Przedsiębiorczości Społecznej.

Fundacja Kreatywnej Edukacji Fundacja powstała w 2006 roku z inicjatywy osób, które chcą propagować nowe, aktywne metody uczenia się. Uważamy, iż znakomitą, a niedocenianą w Polsce rolę może i powinna odegrać, obok edukacji formalnej, obecnej w szk

Plan lekcji klasa 1 i 3. Plan lekcji klasa 6 7. Improwizuj, twórz i tańcz. Wartości nasze i naszej organizacji. Zapisy do placówek edukacyjnych przy Chopina 28 w Bydgoszczy. Niepubliczne Przedszkole Perpetuum Mobile Fundacji Kreatywnej Edukacji. Niepubliczna Szkoła Perpetuum Mobile Fundacji Kreatywnej Edukacji. Niepubliczna Szkoła Muzyczna Muzopolis Fundacji Kreatywnej Edukacji.

Fundacja Króla Salomona

Błogosławiony człowiek, który znalazł mądrość; mąż, który nabrał rozumu. Zobacz film o naszym Muzeum.